Техномаркет - PHILIPS EP1224/00 АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО

PHILIPS EP1224/00 АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО

-10%

Производител: PHILIPS
Шифра: 5013530
Достапност: залиха
Редовна Цена:
26,499 ден.

SMART цена:
23,999 ден.

АПАРАТ ЗА КАФЕ КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 1,8 Л КАПАЦИТЕТ НА БОКАЛОТ ЗА МЛЕКО XL КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ОТПАД 12 ДОЗИ КАПАЦИТЕТ НА КАФЕ ВО ЗРНО 275 Г. ПРИТИСОК НА ПУМПАТА 15 БАРИ ПОСТАВКИ ЗА ЈАЧИНА НА АРОМАТА 12 ПОСТАВКИ ЗА МЕЛНИЦАТА 3 ТЕМПЕРАТУРНИ ПОСТАВКИ МАКС. ВИСИНА НА ЧАШАТА 150 ММ ОПЦИЈА ЗА ДВЕ ШОЛЈИ ЕКРАН НА ДОПИР ЕКОЛОШКА ПОСТАВКА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 1500 W ФРЕКВЕНЦИЈА 50 HZ НАПОН 230 V БОЈА КАШМИР И СИВА БОЈА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 100 СМ ТЕЖИНА 7,5 КГ ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ 246 X 371 X 433 ММ

Слични производи