Техномаркет - ISKRA EPP-40-42-7 ЕЛ. ТАВА

ISKRA EPP-40-42-7 ЕЛ. ТАВА

-13%

Производител: ISKRA
Шифра: 5007688
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,999 ден.

SMART цена:
3,499 ден.

ЕЛЕКТРИЧНА ТАВА НАПОН: 220-240V ~ 50 / 60HZ МОЌНОСТ: 1500W ТЕРМОСТАТ СО МАКС. ТЕМПЕРАТУРА ОД 240 ° C КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА СТАКЛЕН КАПАК СООДВЕТНА РАЧКА ЛЕСНА ЗА ЧУВАЊЕ НИСКА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ГОЛЕМИНА НА ПЛОЧАТА: Ø 400 MM ДЛАБОЧИНА НА САДОТ: 70 ММ ДИМЕНЗИИ НА ПАКУВАЊЕТО (ВО ММ): 415 X 415 X 140 НЕТО ТЕЖИНА: 4,00 КГ

Слични производи