Техномаркет - ECG RZ-060 АПАРАТ ЗА ОРИЗ

ECG RZ-060 АПАРАТ ЗА ОРИЗ


Производител: ECG
Шифра: 1545699
Достапност:
Редовна Цена:
1,399 ден.

SMART цена:
991 ден.

АПАРАТ ЗА ГОТВЕЊЕ НА ОРИЗ ВОЛУМЕН 0,6 Л МОЌНОСТ 400 W КОМПАКТЕН ДИЗАЈН / ОДВОИВ САД ОД НЕЛЕПЛИВ МАТЕРИЈАЛ/СТАКЛЕН КАПАК СО ТЕРМИЧКИ ИЗОЛИРАНА РАЧКА АВТОМАТСКО ОДРЖУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА ПО ГОТВЕЊЕТО(ДО 3 ЧАСА) КАПАЦИТЕТ НА ГОТВЕЊЕ- НАЈМНОГУ ДО 450 ГР ОРИЗ ПОГОДЕН И ЗА ПРОСО, ХЕЉДА, КОМПИР И ЗЕЛЕНЧУК, СИГУРНОСЕН ПРЕКИНУВАЧ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ПОКАЖУВАЧ НА РЕЖИМОТ НА ГОТВЕЊЕ И НА ОДРЖУВАЊЕТО НА ТЕМПЕРАТУРАТА

Слични производи