Техномаркет - FAVORIT CC-600 WWF ШПОРЕТ

FAVORIT CC-600 WWF ШПОРЕТ

-21%

Производител: FAVORIT
Шифра: 5008536
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,999 ден.

SMART цена:
15,799 ден.

ШПОРЕТ СО СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОЧА 4 ЗОНИ ЗА ГОТВЕЊЕ НА ПЛОЧАТА 3D БЕЛ ПАНЕЛ ТУРБО ВЕНТИЛАТОР ВОЛУМЕН НА РЕРНАТА: 58L ОСВЕТЛУВАЊЕ НА РЕРНАТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A БОЈА НА ШПОРЕТОТ: БЕЛА БОЈА НА СТАКЛОТО НА ВРАТАТА НА РЕРНАТА: БЕЛО ДИМЕНЗИИ (В / Ш / Д) : 85 / 60/ 60CM

Слични производи