Техномаркет - FAVORIT CC-600 SF ШПОРЕТ

FAVORIT CC-600 SF ШПОРЕТ

-15%

Производител: FAVORIT
Шифра: 5008538
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,499 ден.

SMART цена:
16,499 ден.

ШПОРЕТ СО СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОЧА 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ НА ПЛОЧАТА (1X 145 MM, 1 Х 145 MM ЕКСПРЕС , 1X 180 MM, 1X 180 MM ЕКСПРЕС) ВОЛУМЕН НА РЕРНАТА: 58 L УПРАВУВАЧКА ПЛОЧА СО 6 ПРЕКИНУВАЧИ 6 ПОЗИЦИИ НА КОНТРОЛНИТЕ ПРЕКИНУВАЧИ 2 ДЛАБОКИ ТАВИ 1 РЕШЕТКА ВО РЕРНАТА ОСВЕТЛУВАЊЕ ВО РЕРНАТА ДИМЕНЗИИ НА ВНАТРЕШНОСТА НА РЕРНАТА: (В / Ш / Д) 35.2 / 45 / 41.3CM ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А ДОЛЕН ГРЕЈАЧ: 1100 W ГОРНИОТ ГРЕЈАЧ: 1200 W БОЈА ШПОРЕТ: ИНОКС БОЈА НА СТАКЛОТО НА ВРАТАТА НА РЕРНАТА: ЦРНА БОЈА POP IN/OUT ФИОКА ДИМЕНЗИИ (В / Ш / Д): 85 / 60 / 60CM

Слични производи