Техномаркет - FAVORIT EC-640 SF ШПОРЕТ

FAVORIT EC-640 SF ШПОРЕТ


Производител: FAVORIT
Шифра: 5008545
Достапност: залиха
Редовна Цена:
14,999 ден.

SMART цена:
11,849 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ СО КАПАК 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ (1X145MM, 1X145MM ЕКСПРЕС, 1X180MM, 1X180MM ЕКСПРЕС) 3D СРЕБРЕН ПАНЕЛ ВОЛУМЕН НА РЕРНАТА: 58 L УПРАВУВАЧКА ПЛОЧА СО 6 ПРЕКИНУВАЧИ 6 ПОЗИЦИИ НА КОНТРОЛНИТЕ ПРЕКИНУВАЧИ ПРИЛАГОДЛИВИ НОГАРКИ ТУРБО ВЕНТИЛАТОР 2 ДЛАБОКИ ТАВИ ВО РЕРНАТА 1 РЕШЕТКА ОСВЕТЛУВАЊЕ ВО РЕРНАТА ДИМЕНЗИИ НА ВНАТРЕШНОСТА НА РЕРНАТА: (В/ Ш/ Д) 35.2/ 45 / 41.3CM ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А ДОЛЕН ГРЕЈАЧ: 1100 W ГОРНИОТ ГРЕЈАЧ: 1200 W БОЈА НА ШПОРЕТОТ: СРЕБРЕНА БОЈА НА СТАКЛОТО НА ВРАТАТА НА РЕРНАТА: ЦРНА ДИМЕНЗИИ (В / Ш / Д): 85 / 60 / 60CM

Слични производи