Техномаркет - GORENJE MO-20A4X МИКРОПЕЧКА

GORENJE MO-20A4X МИКРОПЕЧКА

-5%

Производител: GORENJE
Шифра: 5010520
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,799 ден.

SMART цена:
5,498 ден.

МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ НА МИКРОБРАНОВАТА: 800 W НЕТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 11,1 KG БРУТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 12,2 KG ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА ВО РЕЖИМ НА МИРУВАЊЕ: 1 W ПРИКЛУЧНА МОЌ: 1.280 W ОСИГУРУВАЧ: 8 A ADVANCED ЛИНИЈА БОЈА: METAЛ ОТВOРАЊЕ НА ВРАТА: ЛЕВО ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 45,1 × 25,7 × 34,3 CM

Слични производи