Техномаркет - BAUER FH-520 КАЛОРИФЕР

BAUER FH-520 КАЛОРИФЕР

-51%

Производител: BAUER
Шифра: 5012563
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,399 ден.

SMART цена:
699 ден.

КАЛОРИФЕР МОЌНОСТ: 2000 W 2 НИВОА НА РАБОТА ТЕРМОСТАТ МОЖНОСТ ЗА ЛАДНО ДУВАЊЕ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ БОЈА: БЕЛА

Слични производи