Техномаркет - GEMBIRD EXT.RACK2.5"USB3.0SATA U3S-2 BLACK

GEMBIRD EXT.RACK2.5"USB3.0SATA U3S-2 BLACK


Производител: GEMBIRD
Шифра: 5665644
Достапност: залиха
Редовна Цена:
499 ден.

ХАРД ДИСК, SATA, ГОЛЕМИНА НА ЕДИНИЦАТА ЗА СКЛАДИРАЊЕ: 2.5 " БОЈА НА ПРОИЗВОДОТ: ЦРНА, МАТЕРИЈАЛИ: АЛУМИНИУМ, ПЛАСТИКА

Слични производи