Техномаркет - GEMBIRD U2S-5 2,5"EXTERNAL RACK USB 2.0

GEMBIRD U2S-5 2,5"EXTERNAL RACK USB 2.0


Производител: GEMBIRD
Шифра: 735972
Достапност: залиха
Редовна Цена:
299 ден.

КУТИЈА ЗА ЕКСТЕРЕН ХАРД ДИСК 2.5" SATA НА УСБ 2.0/1.1 ИНТЕРФЕЈС УСБ А НА МИНИ УСБ Б КАБЕЛ ТЕЖИНА (БЕЗ ДИСК) 58ГР ДИМЕНЗИИ (Д/Ш/В) 127*75*13ММ БОЈА ЦРНА

Слични производи