Техномаркет - NATEC CARD READER ALLIN1 NCZ0560 USB 2.0

NATEC CARD READER ALLIN1 NCZ0560 USB 2.0


Производител: NATEC
Шифра: 735998
Достапност: залиха
Редовна Цена:
169 ден.

УНИВЕРЗАЛЕН ЧИТАЧ НА МЕМОРИСКИ КАРТИЧКИ УСБ КОНЕКТОР SD, MINI SD (СО АДАПТЕР), MICRO SD, MEMORY STICK/PRO/DUO/PRO DUO, M2

Слични производи