Техномаркет - ROWENTA ZR0017 КЕСИ ЗА ПРАВОСМУКАЛКА

ROWENTA ZR0017 КЕСИ ЗА ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: ROWENTA
Шифра: 736536
Достапност: залиха
Редовна Цена:
499 ден.

SMART цена:
424 ден.

-ТОРБА ЗА ПРАШИНА