Техномаркет - SAMSUNG (SC41)VCA-VH41 ХЕПА ФИЛТЕР

SAMSUNG (SC41)VCA-VH41 ХЕПА ФИЛТЕР

-49%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 737932
Достапност: залиха
Редовна Цена:
589 ден.

SMART цена:
299 ден.

HEPA ФИЛТЕР ЗА САМСУНГ ПРАВОСМУКАЛКИ ОД СЕРИЈАТА SC41..