Техномаркет - TREVI XB 65 03 POWER SPEAKER WITH MP3 GR

TREVI XB 65 03 POWER SPEAKER WITH MP3 GR


Производител: TREVI
Шифра: 738211
Достапност: залиха
Редовна Цена:
599 ден.

-ПОРТАБЛ ЗВУЧНИК ЈАЧИНА НА ЗВУК - 3 W. ВГРАДЕНА ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА СЛОТ ЗА MICRO SD / USB ВЛЕЗ / 3.5 ММ. ЏЕК БОЈА - ЗЕЛЕНА

Слични производи