Техномаркет - FAVORIT K-622WWFT КОМБИНИРАН ШПОРЕТ

FAVORIT K-622WWFT КОМБИНИРАН ШПОРЕТ

-15%

Производител: FAVORIT
Шифра: 739374
Достапност: залиха
Редовна Цена:
12,999 ден.

SMART цена:
10,999 ден.

КОМБИНИРАН ШПОРЕТ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А КАПАК НА ШПОРЕТ ПЛОЧА СО 2 РИНГЛИ ЗА ГОТВЕЊЕ (1X145MM, 1X180MM) И 2 ПЛИНСКИ ЗОНИ ЕЛЕКТРОНСКО ПАЛЕЊЕ ВОЛУМЕН НА РЕРНА: 62 L УПРАВУВАЧКА ТАБЛА СО 6 СКЛОПКИ 6 ПОЗИЦИИ НА КОНТРОЛНИ СКЛОПКИ 1 ДЛАБОКA ТЕПСИJA ЗА РЕРНА - РЕШЕТКА ВО РЕРНА СВЕТИЛКА ВО РЕРНА ЕЛЕКТРИЧЕН КАБЕЛ ДИМЕНЗИИ: В/Ш/Д 85CM/60CM/60CM ДИМЕНЗИИ НА ВНАТРЕШНОСТ НА РЕРНА: В/Ш/Д 35,20 CM/45CM/41,30 CM

Слични производи