Техномаркет - SONY BDP-S3700B

SONY BDP-S3700B


Производител: SONY
Шифра: 739442
Достапност: залиха
Редовна Цена:
7,299 ден.

SMART цена:
5,999 ден.

BLU-RAY ПЛЕЕР FULL HD РЕПРОДУКЦИЈА BD,CD,DVD WIFI МАКСИМАЛНА ВИДЕО РЕЗОЛУЦИЈА ОД 1080P USB HDMI ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ

Слични производи