Техномаркет - SONY BDP-S6700B

SONY BDP-S6700B


Производител: SONY
Шифра: 739443
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,999 ден.

SMART цена:
7,999 ден.

BLU-RAY DISC ПЛЕЕР СО ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА РЕЗОЛУЦИЈАТА ДО 4K РЕПРОДУКЦИЈА: ЗАБАВЕНА РЕПРОДУКЦИЈА РЕПРОДУКЦИЈА РЕПРОДУКЦИЈА ВО ЧЕКОРИ ФУНКЦИИ ЗА СЛИКА И ЗВУК 2D3D КОНВЕРЗИЈА ИЗВОНРЕДНО ЗГОЛЕМУВАЊЕ (ЗГОЛЕМУВАЊЕ СО PRECISION CINEMAHD) DEEP COLOR(16 БИТА) 24P TRUE CINEMA NTSC/PAL: ДА / ДА DVD ИЗЛЕЗ СО 24P: ДА HDMI КОАКСИЈАЛЕН, ОПТИЧКИ, ВГРАДЕН WI-FI: (2,4 GHZ, 5 GHZ) СО MIMO ФУНКЦИИ ЗАШТ. НА ЕКРАН / ПОСТАВУВАЊЕ /PHOTOTV HD ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДЕЦА РОДИТЕЛСКА КОНТРОЛА USB ТАСТАТУРА(101) / АВТ. ПОДГОТВЕНОСТ: ДА (САМО 101)/ДА СЛАЈД ШОУ СО ФОТОГРАФИИ И МУЗИКА (CD, USB) ПРОСЛЕДУВАЊЕ ВО ЖИВО / ПРЕВОД / ПРЕПОРАЧАНО/ BRAVIA SYNC: ДА АЖУРИРАЊЕ НА FIRMWARE (МРЕЖА, USB) ВЛЕЗНИ И ИЗЛЕЗНИ ПРИКЛУЧОЦИ HDMI ИЗЛЕЗ 1 (ЗАДЕН), КОАКСИЈАЛЕН АУДИО ИЗЛЕЗ 1 (ЗАДЕН), USB ВЛЕЗ 1 (ПРЕДЕН), ПРИКЛУЧОК ЗА ЕТЕРНЕТ 1 (ЗАДЕН) ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д): 255 X 39 X 192 ММ ТЕЖИНА: 0,9 КГ

Слични производи