Техномаркет - VERBATIM 930MAH RECH. NI-MH AAA 4PACK

VERBATIM 930MAH RECH. NI-MH AAA 4PACK


Производител: VERBATIM
Шифра: 740082
Достапност: залиха
Редовна Цена:
559 ден.

БАТЕРИИ ЗА ПОЛНЕЊЕ ХЕМИЈА НА БАТЕРИЈАТА: NIMH НАПОН: 1.2V КАПАЦИТЕТ: 1000MAH ПАКУВАЊЕ : 4 ПАРЧИЊА

Слични производи