Техномаркет - TEFAL TI-1200 ДАСКА ЗА ПЕГЛАЊЕ

TEFAL TI-1200 ДАСКА ЗА ПЕГЛАЊЕ

-16%

Производител: TEFAL
Шифра: 740389
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,899 ден.

SMART цена:
3,314 ден.

ДАСКА ЗА ПЕГЛАЊЕ ПОВРШИНА ЗА ПЕГЛАЊЕ 124СМx40СМ МЕТАЛНО ПОСТОЛЈЕ, НОГАРКИ ОД ЧЕЛИК ПОДЕСИВА ВИСИНА ДО 93СМ НАВЛАКА ОД 100%ПАМУК ТЕЖИНА 6 КГ

Слични производи