Техномаркет - ISKRA THMGD-500A МЕЛНИЦА ЗА МЕСО

ISKRA THMGD-500A МЕЛНИЦА ЗА МЕСО

-14%

Производител: ISKRA
Шифра: 740794
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,299 ден.

SMART цена:
3,699 ден.

МОЌНОСТ: 1200W (MAX) НАПОН: 220-240V ~ 50 / 60HZ ЦЕДАЛКА ЗА ДОМАТИ 3 АЛАТКИ ЗА МЕСО НАСТАВКИ ЗА ИЗРАБОТКА НА КОЛБАСИ ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА НОЖ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПОВРАТНА ФУНКЦИЈА СТАПКА НА ПРОТОК: 1,6 KG / MIN

Слични производи