Техномаркет - ECG TV-30 BLACK КАЛОРИФЕР

ECG TV-30 BLACK КАЛОРИФЕР


Производител: ECG
Шифра: 740863
Достапност:
Редовна Цена:
899 ден.

ГРЕАЛКА МОЌНОСТ 1000/2000W ТЕРМОСТАТ 2 СТЕПЕНИ НА МОЌНОСТ ВЕНТИЛАТОР

Слични производи