Техномаркет - LAFE ZPH-201 45914 ПАТНА ПЕГЛА

LAFE ZPH-201 45914 ПАТНА ПЕГЛА


Производител: LAFE
Шифра: 740996
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,599 ден.

SMART цена:
699 ден.

ПАТНА ПЕГЛА КЕРАМИЧКА ПЛОЧА МОЌНОСТ 800 W ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 1,8 М

Слични производи