Техномаркет - ELMA TR-001 ПЕГЛА БЕЗ ПАРЕА

ELMA TR-001 ПЕГЛА БЕЗ ПАРЕА

-13%

Производител: ELMA
Шифра: 740410
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,299 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

ПЕГЛА БЕЗ ПАРЕА БОЈА : ЦРНА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРА НА ПОВЕЌЕ НИВОА СПЕЦИЈАЛНА ПОДЛОГА ОД СИЛУМИН(AL+SI) РАЧКА ОД БАКЕЛИТ ОСТАНАТИ ДЕЛОВИ ИЗРАБОТЕНИ ОД ИНОКС ТЕЖИНА НА ПЕГЛАТА 1,4 КГ МОЌНОСТ 1200 W

Слични производи