Техномаркет - ECG RK-1758 БОКАЛ

ECG RK-1758 БОКАЛ

-42%

Производител: ECG
Шифра: 741152
Достапност:
Редовна Цена:
1,199 ден.

SMART цена:
699 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ 2200W, ВОЛУМЕН 1.7Л, 360 ° ВРТЛИВА ОСНОВА, ПРЕНОСЛИВ ФИЛТЕР ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ВОДООТПОРНА ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ

Слични производи