Техномаркет - ISKRA KL-1808 БОКАЛ

ISKRA KL-1808 БОКАЛ


Производител: ISKRA
Шифра: 741042
Достапност:
Редовна Цена:
1,199 ден.

SMART цена:
849 ден.

НАПОН: 220-240V ~ 50 / 60HZ; ВЛЕЗНА МОЌНОСТ: 1800W (МАКС); ВОЛУМЕН: 2.0 L; КУЌИШТЕ ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК; ПРЕКИНУВАЧ ЗА ОТВОРАЊЕ НА КАПАКОТ; СКРИЕН ГРЕЈАЧ; ФИЛТЕР ЗА ВОДА; ВКЛУЧУВАЊЕ И ИСКЛУЧУВАЊЕ; ИНДИКАТОР ЗА СТАТУС; ПОДВИЖНА 360 ° ВРСКА; ТРОЕН БЕЗБЕДНОСЕН СИСТЕМ: ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ, АВТОМАТСКO ИСКЛУЧУВАЊЕ ПРИ ОТСТРАНУВАЊЕ ОД БАЗАТА, АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ КОГА ЌЕ СЕ ДОСТИГНЕ ТОЧКА НА ВРИЕЊЕ НЕТО ТЕЖИНА: 0,96 КГ;

Слични производи