Техномаркет - ARIETE AR2973 АПАРАТ ЗА ШЕЌЕРНА ВОЛНА

ARIETE AR2973 АПАРАТ ЗА ШЕЌЕРНА ВОЛНА

-15%

Производител: ARIETE
Шифра: 29389246
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,999 ден.

SMART цена:
3,399 ден.

АПАРАТ ЗА ШЕЌЕРНА ВОЛНА МОЌНОСТ 500W НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ НА КУЌИШТЕТО УНИКАТЕН ДИЗАЈН ДОДАТОЦИ ЗА ПРАВЕЊЕ НА ШЕЌЕРНА ВОЛНА ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ОДРЖУВАЊЕ

Слични производи