Техномаркет - ECG RK1022 GREEN БОКАЛ

ECG RK1022 GREEN БОКАЛ

-46%

Производител: ECG
Шифра: 29185676
Достапност:
Редовна Цена:
1,199 ден.

SMART цена:
649 ден.

ВОЛУМЕН 1.0 Л ИЗРАБОТЕН ОД КВАЛИТЕТНА ПЛАСТИКА ЦЕНТРАЛЕН ПРИКЛУЧОК ПОКРИЕН ЕЛЕМЕНТ ЗА ГРЕЕЊЕ ПОДВИЖНА ОСНОВА ОД 360 ° СО КАБЕЛСКА РОЛНА ФИЛТЕР ШТО МОЖЕ ДА СЕ ИЗВАДИ И ДА СЕ ИЗМИЕ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ КОГА НЕМА ВОДА ВО КОТЕЛОТ ВЛЕЗНА МОЌНОСТ 1100 W

Слични производи