Техномаркет - ARNICA HYDRA RAIN 2400W ПРАВОСМУКАЛКА

ARNICA HYDRA RAIN 2400W ПРАВОСМУКАЛКА

-9%

Производител: ARNICA
Шифра: 29286370
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,999 ден.

SMART цена:
8,199 ден.

МАШИНА ЗА ЧИСТЕЊЕ ТЕПИСИ МОЌНОСТ 2400 W ФИЛТЕР ХЕПА 13 МИРИСЕН ПАРФЕМ ШТО ГО ОСВЕЖУВА ВОЗДУХОТ НА ВАШАТА ПРОСТОРИЈА ГОЛЕМ И МАЛ ВРВ ЗА ПЕРЕЊЕ СПЕЦИЈАЛЕН СИСТЕМ ЗА ФИЛТРИРАЊЕ НА ВОДА ДРЖАЧ ЗА ДОДАТОЦИ ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ПЕДАЛИТЕ ТЕСНА ЦЕВКА З ЧЕТКА ЗА ЗАВЕСИ АПАРАТ ЗА ЧИСТЕЊЕ СЕДИШТА СПЕЦИЈАЛЕН ШАМПОН ЗА ТЕПИСИ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ: 6М

Слични производи