Техномаркет - VILEDA EASYWRING СЕТ ЗА ЧИСТЕЊЕ ПОД

VILEDA EASYWRING СЕТ ЗА ЧИСТЕЊЕ ПОД

-26%

Производител: VILEDA
Шифра: 5006518
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,699 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

СЕТ ЗА ЗА ЧИСТЕЊЕ ИНОВАТИВНА КОФА ЗА ПОЛЕСНО ЦЕДЕЊЕ, ПОЛЕСНО НОСЕЊЕ, СО НОВА ДИЗАЈНИРАНА РАЧКА. ЛЕСНО ИСПРАЗНУВАЊЕ НА ВОДАТА, МЕХАНИЧКИ ПЕДАЛИ ЗА ПОЛЕСНО ИЗМАЗНУВАЊЕ. ИНОВАТИВНА ЧЕТКА НАПРАВЕНА ОД МИКРОФИБЕР СО 20% ПОДОБАР ЕФЕКТ НА СОБИРАЊЕ НА НЕЧИСТОТИИ И ЧЕСТИЧКИ И ЗГОЛЕМЕНА АПСОРПЦИЈА НА ВОДА.

Слични производи