Техномаркет - ARNICA HYDRA RAIN PLUS 2400W ПРАВОСМУКАЛКА

ARNICA HYDRA RAIN PLUS 2400W ПРАВОСМУКАЛКА

-8%

Производител: ARNICA
Шифра: 29286371
Достапност: залиха
Редовна Цена:
11,999 ден.

SMART цена:
10,999 ден.

МАШИНА ЗА ЧИСТЕЊЕ ТЕПИСИ МОЌНОСТ 2400 W ФИЛТЕР ХЕПА 13 ГОЛЕМ И МАЛ ВРВ ЗА ПЕРЕЊЕ СПЕЦИЈАЛЕН СИСТЕМ ЗА ФИЛТРИРАЊЕ НА ВОДА ДРЖАЧ ЗА ДОДАТОЦИ ТЕЖИНА НА АРТИКАЛОТ: 4,9 КГ ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ 63 X 44 X 46 СМ КУЌИШТЕ ОД ПЛАСТИКА РАДИУС НА ДВИЖЕЊЕ 8 МЕТРИ КЛАСА А ЗА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ А

Слични производи