Техномаркет - AMICA AMGB-20E2GB ВГР. МИКРОПЕЧКА

AMICA AMGB-20E2GB ВГР. МИКРОПЕЧКА

-17%

Производител: AMICA
Шифра: 29286834
Достапност: залиха
Редовна Цена:
11,999 ден.

SMART цена:
9,999 ден.

ВГРАДЛИВА МИКРОПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 20 Л МИКРОБРАНОВА МОЌНОСТ 700 W МОЖНОСТ НА ГРЕЈАЧОТ ЗА ГРИЛ 900 W ВКУПНА МОЌНОСТ 1200 W 7 НИВОА НА МОЌНОСТ 9 АВТОМАТСКИ ПРОГРАМИ ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА ТАЈМЕР 95 МИН ОДМРЗНУВАЊЕ ПО ВРЕМЕ / ТЕЖИНА ВНАТРЕШНОСТ ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БЕЗБЕДНОСНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДЕЦА ОТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА НА КОПЧЕ ОГЛЕДАЛНО СТАКЛО БОЈА: ЦРНА ДИМЕНЗИИ: (В X Ш X Д): 38,9 X 59,4 X 32,5 СМ

Слични производи