Техномаркет - ELECTROLUX LMS2203EMX ВГР.МИКРОПЕЧКА

ELECTROLUX LMS2203EMX ВГР.МИКРОПЕЧКА

-20%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5010953
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,999 ден.

SMART цена:
15,990 ден.

ВГРАДЛИВА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА ВКУПЕН ВОЛУМЕН НА ВНАТРЕШНОСТА : 20 Л МОЌНОСТ : 700 W АВТОМАТСКИ ПРОГРАМИ ОПРЕДЕЛЕНИ СПРЕМА ТЕЖИНА АВТОМАТСКИ ПРОГРАМИ ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ ПО ТЕЖИНА КОПЧЕ ЗА ИЗБОР НА МОЌНОСТ LED ДИСПЛЕЈ СИГНАЛ ШТО ПОКАЖУВА ЗАВРШУВАЊЕ НА РАБОТНИОТ ЦИКЛУС ВНАТРЕШЕН МАТЕРИЈАЛ: НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БОЈА: ЦРНА / ИНОКС СО ЗАШТИТА ОД ОТПЕЧАТОЦИ ОД ПРСТИ ДИМЕНЗИИ ШXДXД, ММ: 388X595X347 ДИМЕНЗИИ ЗА МОНТИРАЊЕ: 380X560X350

Слични производи