Техномаркет - KARCHER WD3 ПРАВОСМУКАЛКА

KARCHER WD3 ПРАВОСМУКАЛКА

-14%

Производител: KARCHER
Шифра: 29287767
Достапност:
Редовна Цена:
7,599 ден.

SMART цена:
6,499 ден.

ПОТРОШУВАЧКА 1400 W, МОЌНОСТ 1800 W ПРОТОК 68 L / S ВАКУУМ 210/2 1MBAR / KPA КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЈНЕРОТ 17 Л ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 4 М МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕТО ПЛАСТИКА ДИЈАМЕТАР НА ОТВОРОТ ЗА ЦРЕВО 35 ММ 2 ВШМУКУВАЧКИ PVC ЦЕВКИ (0,5 M / 35 MM) CARTRIDGE ХАРТИЕН ФИЛТЕР 1 ХАРТИЕНА ВРЕЌИЧКА МЛАЗНИЦА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЗГЛОБОВИ 35 СМ ПОДНА МЛАЗНИЦА ЗА СУВО И МОКРО ВШМУКУВАЊЕ ФУНКЦИЈА ДУВАЊЕ КУЌИШТЕ ОТПОРНО НА УДАРИ ТРКАЛЦА ТЕЖИНА БЕЗ ПРИБОР 5,6 КГ ДИМЕНЗИИ (Д Х Ш Х В): 388 X 340 X 503 MM

Слични производи