Техномаркет - FAVORIT FVC123 ЦРВЕНА ПРАВОСМУКАЛКА

FAVORIT FVC123 ЦРВЕНА ПРАВОСМУКАЛКА

-16%

Производител: FAVORIT
Шифра: 5008408
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,499 ден.

SMART цена:
3,799 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА МОЌНОСТ 1600 W ТЕКСТИЛНА ИЛИ КНИЖНА КЕСА КАПАЦИТЕТ ЗА ПРАШИНА: 2,5L 2 ПЛАСТИЧНИ ЦЕВКИ ПЛАСТИЧНА ЧЕТКА ЗА ПОД - ЕЛЕКТРОНСКИ РЕГУЛАТОР ПЕДАЛА ЗА АВТОМАТСКО НАМОТУВАЊЕ НА КАБЕЛОТ ИНДИКАТОР ЗА НИВО НА ПРАВ СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН ЗА МАЛА БУЧАВА ЦРЕВО СО МОЖНОСТ ЗА ВРТЕЊЕ ОД 360 СТЕПЕНИ ГОЛЕМА РАЧКА ИЗДУВЕН СУНЃЕРАСТ ФИЛТЕР ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 4,5 M РЕГУЛАТОР НА СИЛА БОЈА: ЦРВЕНА

Слични производи