Техномаркет - ROWENTA RY6537WI ЧИСТАЧ СО ПАРЕА

ROWENTA RY6537WI ЧИСТАЧ СО ПАРЕА

-16%

Производител: ROWENTA
Шифра: 29288153
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,899 ден.

SMART цена:
5,799 ден.

МОЌНОСТ 120W КОНТРОЛА НА МОЌНОСТА ПОДЕСУВАЊЕ НА ПАРЕА (МИН / СРЕДНО / МАКС) ВРЕМЕ НА ЗАГРЕВАЊЕ 30 СЕК ИНДИКАТОР ЗА ПОДГОТВЕНОСТ НА ПАРЕАТА КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 0,6 L ОТСТРАНЛИВ РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА ПРЕПОРАЧАН СЕТ ЗА УПОТРЕБА ФИЛТЕР ПРОТИВ КАМЕНЕЦ 1 ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ КУКА ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ ДИМЕНЗИИ (Ш X Д X В) 210X160X1100 MM БОЈА БЕЛА, СИНА

Слични производи