Техномаркет - GORENJE VC1411CXW ПРАВОСМУКАЛКА СО КЕСА

GORENJE VC1411CXW ПРАВОСМУКАЛКА СО КЕСА

-16%

Производител: GORENJE
Шифра: 29288366
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,299 ден.

SMART цена:
3,629 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА МОЌНОСТ НА МОТОРОТ : 1.400 W ВШМУКУВАЧКА МОЌ: 275 W УНИВЕРЗАЛНА ЧЕТКА ПРОТОК НА ВОЗДУХ: 29,9 L / S КАПАЦИТЕТ НА ТОРБАТА ЗА ПРАШИНА: 2 Л МАТЕРИЈАЛ ЗА ЦЕВКИ: ПЛАСТИКА КОНТРОЛА НА КОПЧЕ ПАЛЕЊЕ НА МОТОРОТ СО МЕК СТАРТ ИНДИКАТОР ЗА ПОЛНА ВРЕЌИЧКА БРОЈ НА ТРКАЛА: 3 ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ ЗА ПОВРЗУВАЊЕ: 5,0 М НИВО НА БУЧАВА: 82 DB ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ (W × H × D): 35 × 21,5 × 26 СМ ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 3,3 КГ

Слични производи