Техномаркет - GORENJE VC1615CXR ПРАВОСМУКАЛКА СО КЕСА

GORENJE VC1615CXR ПРАВОСМУКАЛКА СО КЕСА

-13%

Производител: GORENJE
Шифра: 29288367
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,999 ден.

SMART цена:
3,499 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО ВРЕЌИЧКА МОЌНОСТ (МАКСИМУМ): 1.600 W СИЛА НА ВШМУКУВАЊЕ: 330 W УНИВЕРЗАЛНА ЧЕТКА ПРОТОК НА ВОЗДУХОТ: 33 L / S КАПАЦИТЕТ НА ВРЕЌАТА ЗА ПРАШИНА: 2 Л МАТЕРИЈАЛ ОД ЦЕВКИТЕ: ПЛАСТИКА ПРИЛАГОДЛИВА МОЌНОСТ НА МОТОРОТ СО ВРТЛИВО КОПЧЕ ИНДИКАТОР ЗА ПОЛНА ВРЕЌИЧКА ХАРТИЕНА КЕСИЧКИ ЗА ПРАВ: 1 ВКЛУЧЕНА ТЕКСТИЛНА КЕСА: 1 ШИРОКО ОПСЕГ НА РАБОТА (КАБЕЛ, ЦРЕВО И ЦЕВКА): 15 M СПИНЕР БРОЈ НА ТРКАЛА: 3 БОЈА: ЦРВЕНА ЕЛЕКТРИЧЕН КАБЕЛ СО ДОЛЖИНА: 5 М НИВО НА БУЧАВА: 82 DB (A) RE 1 PW ДИМЕНЗИИ (W × H × D): 35 × 21,5 × 26 СМ НЕТО ТЕЖИНА: 3,3 КГ

Слични производи