Техномаркет - PHILIPS PSG7028/30 ПАРЕН ГЕНЕРАТОР

PHILIPS PSG7028/30 ПАРЕН ГЕНЕРАТОР

-20%

Производител: PHILIPS
Шифра: 29291070
Достапност: залиха
Редовна Цена:
23,799 ден.

SMART цена:
19,039 ден.

ТЕХНОЛОГИЈА ЦИКЛОНСКА ПАРНА КОМОРА НАПОЈУВАЊЕ 2100 W ПРИТИСОК МАКС. 7,5 БАРИ ПОДГОТВЕНОСТ ЗА УПОТРЕБА ЗА 2 МИН. НЕ Е ПОТРЕБНО ПОСТАВУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА OPTIMALTEMP ТЕХНОЛОГИЈА БРЗО ОТСТРАНУВАЊЕ НА БРЧКИ ПОСТОЈАНА ПАРЕА ДО 120 G / MIN ДОПОЛНИТЕЛНА ПАРЕА ДО 500 ГР ИНСТАНТ ПАРЕА ВЕРТИКАЛЕН МЛАЗ НА ПАРЕА БЕЗБЕДНО ПЕГЛАЊЕ НА СИТЕ ТКАЕНИНИ, ДУРИ И ДЕЛИКАТНИ КАКО СВИЛА НЕЛЕПЛИВА ПЛОЧА ИМЕ НА ПЛОЧАТА ЗА ПЕГЛАЊЕ STEAMGLIDE ADVANCED КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 1800 МЛ СЛОБОДНО ДВИЖЕЊЕ НА КАБЕЛОТ (МОЖНОСТ ЗА ВРТЕЊЕ) ЗА 180 СТЕПЕНИ ОДВОЕН РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА ФУНКЦИЈА ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ ДОЛЖИНА НА ЦРЕВОТО 1,7 М ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ ЗА НАПОЈУВАЊЕ 1,65 М СВЕТЛОСЕН ИНДИКАТОР ЗА ПОДГОТВЕНОСТ ЗА УПОТРЕБА ПОЛНЕЊЕ ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ ЗА ВРЕМЕ НА УПОТРЕБАТА ИНДИКАТОР ЗА НИСКО НИВО НА ВОДА ПОТСЕТНИК ЗА БИГОР ДРЖАЧ ЗА КАБЕЛ ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ (Ш X В X Д) 24 Х 27,5 Х 42 СМ ТЕЖИНА НА ПЕГЛАТА 0,8 КГ ТЕЖИНА НА ПЕГЛА + БАЗА 3,85 КГ потекло: Индонезија

Слични производи