Техномаркет - GORENJE SC1200W ЧИСТАЧ НА ПАРЕА

GORENJE SC1200W ЧИСТАЧ НА ПАРЕА


Производител: GORENJE
Шифра: 29386313
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,999 ден.

ЧИСТАЧ СО ПАРЕА ЕДНОСТАВНО И ЕКОЛОШКО ЧИСТЕЊЕ ЕФИКАСНО ОТСТРАНУВАЊЕ НА ПРАШИНАТА, АЛЕРГЕНИТЕ И НЕПРИЈАТНИТЕ МИРИСИ УНИШТУВАЊЕ ДО 99,9% ОД ГРИНИТЕ И БАКТЕРИИТЕ. ДЕЗИНФЕКЦИЈА НА СИТЕ ВИДОВИ ТВРДИ ПОВРШИНИ САМО СО УПОТРЕБА НА ВОДА. НАМЕНЕТ ЗА РАЗЛИЧНИ ТВРДИ ПОДОВИ – ПАРКЕТ, КЕРАМИЧКИ ПЛОЧКИ, ЛИНОЛЕУМ, ГРАНИТ ИЛИ МЕРМЕР. ЕФИКАСНО ОТСТРАНУВА РАЗНИ ВИДОВИ НА ДАМКИ ОД МАСЛО, МЛЕКО ИЛИ КАФЕ. РЕГУЛИРАЊЕ НА ПАРЕАТА СИН ИНДИКАТОР КРПА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПРОСТОР ЗА СМЕСТУВАЊЕ НА КАБЕЛОТ ПЛАСТИЧНО КУЌИШТЕ ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧЕН КАБЕЛ: 5,0 M ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 27,5 × 113 × 15,2 CM НЕТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 2,5 KG ПРИКЛУЧНА МОЌ: 1.200 W

Слични производи