Техномаркет - VIVAX FS41TB ВЕНТИЛАТОР

VIVAX FS41TB ВЕНТИЛАТОР

-17%

Производител: VIVAX
Шифра: 29387485
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,999 ден.

SMART цена:
2,499 ден.

МОЌНОСТ 50W ДИМЕНЗИИ МАКСИМАЛНА ВИСИНА 1,3М

Слични производи