Техномаркет - ISKRA FP1601S ВЕНТИЛАТОР

ISKRA FP1601S ВЕНТИЛАТОР

-14%

Производител: ISKRA
Шифра: 5011810
Достапност:
Редовна Цена:
6,999 ден.

SMART цена:
5,999 ден.

ЈАЧИНА: 75W НАПОН: 220-240V~50/60HZ ДИЈАМЕТАР: Ø 40CM ФУНКЦИЈА НА ВРТЕЊЕ 75 СТЕПЕНИ ПОДЕСУВАЊЕ НА НАКЛОН: 15 СТЕПЕНИ 3 БРЗИНИ 3 КРИЛНА ПЕРКА ЧАСОВНИК: ДО 7,5H ДАЛЕЧИНСКО УПРАВУВАЊЕ ФУНКЦИЈА ЗА РАСПРСКУВАЊЕ ВОДА ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ГУМИРАНО ПОДНОЖЈЕ НА НОГАРКАТА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 1,5M

Слични производи