Техномаркет - ISKRA JC229 ЧИСТАЧ СО ПАРЕА

ISKRA JC229 ЧИСТАЧ СО ПАРЕА

-17%

Производител: ISKRA
Шифра: 29388194
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,999 ден.

SMART цена:
4,999 ден.

МОЌНОСТ: 1500W (МАКСИМУМ) ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 5М ГЛАВА СО КРУЖЕН ЗГЛОБ СТРАНИЧЕН НАКЛОН ОД 90 ° НАВАЛУВАЊЕ НАПРЕД – НАНАЗАД 70 ° ЧИСТИ И ДЕЗИНФИЦИРА СО ПАРЕА ОД 100-120 ° C ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕТО МАТЕРИЈАЛИ И ПОВРШИНИ ТУРБО СИСТЕМ ЗА ГРЕЕЊЕ ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈНИРАНА РАЧКА РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 300 ML ЗАШТИТЕН КАПАК НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА ДОСТАПНО НА СИТЕ МЕСТА ДИМЕНЗИИ НА ПАКУВАЊЕТО (LXWXH MM): 245X170X510 НЕТО ТЕЖИНА: 3 КГ БРУТО ТЕЖИНА: 3,2 КГ ДОДАТОЦИ: ДОДАТОК ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ПРОЗОРЦИ ДОДАТОК ЗА ЧИСТЕЊЕ ОБЛЕКА КРПИ ЗА ЧИСТЕЊЕ ТРКАЛЕЗНИ ЧЕТКИ (2 ПАТИ ИЗРАБОТЕНИ ОД НАЈЛОН) МЛАЗНИЦА НА МЛАЗ СО ПАРЕА АГОЛНА ЕКСТЕНЗИЈА ЧАША ЗА МЕРЕЊЕ

Слични производи