Техномаркет - PHILIPS PSG7130 ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР

PHILIPS PSG7130 ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР

-20%

Производител: PHILIPS
Шифра: 29388691
Достапност: залиха
Редовна Цена:
25,599 ден.

SMART цена:
20,479 ден.

ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР БЕЗБЕДНА ЗА ПЕГЛАЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ НА ТКАЕНИНИ ОТСТРАНЛИВ РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ 1800 МЛ МАКСИМАЛЕН ПРИТИСОК 8 БАРИ НАПОН 220 - 240 V МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ 2100 W КОНТИНУИРАНА СТАПКА НА ПАРЕА ДО 120 G/MIN ЗАСИЛУВАЊЕ НА ПАРЕА ДО 600 ГР ВРЕМЕ НА ЗАГРЕВАЊЕ 2 МИНУТИ ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ЗА НЕДОСТАТОК НА ВОДА ДОПОЛНУВАЊЕ ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ ЗА ВРЕМЕ НА УПОТРЕБАТА ПЛОЧА STEAMGLIDE ELITE УПОТРЕБА НА ВОДА ОД ЧЕШМА БРЗО ОТСТРАНУВАЊЕ НА НАБОРИ ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ НА БИГОР DE-CALC PLUS ИНДИКАТОР ЗА БИГОР OPTIMAL TEMP ТЕХНОЛОГИЈА DYNAMIQ ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ ЗА НАПОЈУВАЊЕ 1,65 М ДОЛЖИНА НА ЦРЕВОТО 1,7 МЕТРИ ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА 20% ПРЕГРАДА ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА ЦРЕВОТО СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ ЗА НАПОЈУВАЊЕ ТЕЖИНА НА ПЕГЛАТА 0,8 КГ ТЕЖИНА НА ПЕГЛАТА + БАЗА 3,85 КГ ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ (ШXВXД) 24 X 27,5 X 42 СМ потекло: Индонезија

Слични производи