Техномаркет - PHILIPS XD3112/09 ПРАВОСМУКАЛКА СО КЕСА

PHILIPS XD3112/09 ПРАВОСМУКАЛКА СО КЕСА

-34%

Производител: PHILIPS
Шифра: 29388708
Достапност: залиха
Редовна Цена:
11,599 ден.

SMART цена:
7,599 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО ВРЕЌИЧКА ВЛЕЗНА МОЌНОСТ (IEC) 899 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ (МАКС.) 900 W ФИЛТЕР ЗА ИЗДУВНИ ГАСОВИ АНТИАЛЕРГИСКИ ФИЛТЕР ФИЛТЕР ЗА МОТОРОТ S-ТОРБА ЗА ПРАШИНА КАПАЦИТЕТ НА ВРЕЌИЧКАТА 3 Л РАБОТЕН ОПСЕГ 9 М РАЧКА ЗА НОСЕЊЕ МЕТАЛНА ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКА ОД 2 ПАРЧИЊА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 6 М ГУМЕНИ ТРКАЛА СТАНДАРДНА ВШМУКУВАЧКА ЦЕВКА МЛАЗНИЦА TRIACTIVE НИВО НА ЗВУЧНА МОЌНОСТ 79 DB ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ (LXWXH)400 X 282 X 251 MM БОЈА ЦРНА потекло: Кина

Слични производи