Техномаркет - TEFAL FV5770E0 ПЕГЛА СО ПАРЕА

TEFAL FV5770E0 ПЕГЛА СО ПАРЕА

-12%

Производител: TEFAL
Шифра: 29390042
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,499 ден.

SMART цена:
3,959 ден.

ПЕГЛА СО ПАРЕА МОЌНОСТ 2700W УДАРНА ПАРЕА 30-120гр/мин КАПАЦИТЕТ НА ВОДА 150МЛ-1Л СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ СИСТЕМ ПРОТИВ БИГОР АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ потекло: Франција

Слични производи