Техномаркет - VIVAX CM1000WH ЕЛЕКТРИЧНО ЃЕЗВЕ

VIVAX CM1000WH ЕЛЕКТРИЧНО ЃЕЗВЕ

-25%

Производител: VIVAX
Шифра: 29391961
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,199 ден.

SMART цена:
899 ден.

ЕЛЕКТРИЧНО ЃЕЗВЕ КАПАЦИТЕТ 0,4Л МОЌНОСТ 1000W БОЈА БЕЛА

Слични производи