Техномаркет - GORENJE ATCM-730 T АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ

GORENJE ATCM-730 T АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ

-18%

Производител: GORENJE
Шифра: 740253
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,899 ден.

SMART цена:
3,999 ден.

КАФЕМАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ  МОЌНОСТ:735W  ОБЕМ 270МЛ ТЕРМОСТАТ

Слични производи