Техномаркет - VIVAX CM-1000RED ЕЛЕКТРИЧНО ЃЕЗВЕ

VIVAX CM-1000RED ЕЛЕКТРИЧНО ЃЕЗВЕ

-19%

Производител: VIVAX
Шифра: 740323
Достапност: залиха
Редовна Цена:
799 ден.

SMART цена:
649 ден.

ЕЛЕКТРИЧНО ЃЕЗВЕ МОЌНОСТ 1000W КАПАЦИТЕТ 0,4Л ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ

Слични производи