Техномаркет - ROWENTA RO6164EA ПРАВОСМУКАЛКА СО КЕСА

ROWENTA RO6164EA ПРАВОСМУКАЛКА СО КЕСА

-15%

Производител: ROWENTA
Шифра: 29395114
Достапност: залиха
Редовна Цена:
12,999 ден.

SMART цена:
11,049 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО КЕСА ЕРГОНОМСКА РАЧКА ИНДИКАТОР ЗА ПОЛН КАНИСТЕР ЗА ОТПАД ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 8,4М НИВО НА БУЧАВА 69dB ТРОЕН ФИЛТЕР ХЕПА ФИЛТЕР 360 СТЕПЕНИ ВРТЕЊЕ СО 4 ТРКАЦА КАПАЦИТЕТ ЗА СОБРАН ОТПАД 4,5Л КОНТРОЛА НА МОЌНОСТА ВЛЕЗНА МОЌНОСТ 900W потекло: Франција

Слични производи