Техномаркет - GORENJE GE-5A21WH

GORENJE GE-5A21WH

-31%

Производител: GORENJE
Шифра: 29395770
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,999 ден.

SMART цена:
13,798 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 68л Водилки на извлекување Чистење со AquaClean функција ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/50/60

Слични производи